• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Cableенски џемпер со кабел со плус големина V-врат

Cableенски џемпер со кабел со плус големина V-врат

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Погледнете го најдоброто во оваа избледена слава женски плус-големина кабел v-врат џемпер оваа зимска сезона. Направено со долги ракави и меки, густи акрилни влакна, овој џемпер е сигурен дека ќе ве загрее цела зима. V деколтето е длабоко, овозможувајќи ви да сеуште да додавате со краток или екстра долг ѓердан. Целокупниот дизајн на кабелот и текстурата со ребра, го прават спарувањето со вашите омилени фармерки ветре. Добијте го ова мора да има суштинско значење во асортиман на бои за повеќе можности за спарување оваа сезона на студено време. Изборен слава женски кабел со големина на кабел V-врат џемпер : 48% акрилик, 44% памук, 5% полиестер, 3% металик. Женски џемпер. Долги ракави . Ребреста јака, манжетни и полите. V деколте. Дизајн на бод со кабел. Повлечен стил. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладен, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво на ниско ниво, отстранете го навремено, ладно железо кога е потребно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди