• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тон фитнес неопренски парови на глувци, разновидни големини

Тон фитнес неопренски парови на глувци, разновидни големини

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Засилете ја вашата рутина за тренингот со глувци со тон фитнес 5-lb. Кога се обидувате да го редефинирате вашиот физички изглед, да ја зајакнете издржливоста и да го подобрите вашиот мускулен тон, овие глувци на неопренови, 2pk, се совршен додаток на вашата домашна спортска опрема. Дизајнирано со форма на песочен часовник кој е лесен за одржување, овие фитнес гира се направени со цврсто леано железо покриено со облога отпорна на пот. Глупавите со тон фитнес 5-lb се погодни за зајакнување на целта на горниот дел од телото и зголемување на целокупната издржливост. Тон фитнес 5-lb Неопренови гира, 2pk : форма на песочен часовник. За обука на сила. Стилски изглед. Направено од цврсто леано железо. Неопрена облога. Лесен зафат. Светла и шарена. Отпорен на пот. Совршен за обука на отпор. Помага да го дефинирате и скулптирате тонот на мускулите на горниот дел од телото. Идеално додавање на вашата домашна спортска опрема. Одлична идеја за подароци за здравствени ентузијасти. Прави одлична алатка за учење за лични тренери и физиотерапевти.


Карактеристики на понудата

Слични понуди