• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девојки од лаванда, печатени фустани за трепет ракав, големини 4-16

Девојки од лаванда, печатени фустани за трепет ракав, големини 4-16

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Сонувајќи за виножита или трчање низ цветни градини, додадете патика на овој фустан за скејтер за трепет ракав од лаванда направен од мек вкусен плетен дрес и изборот е нејзин! Вратот на екипажот. Кратки ракави за треперење. Печатење на сите. Скејтер здолниште. Супер-мека. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фултер за ракави на ракави за девојки од лаванда.


Карактеристики на понудата

Слични понуди