• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DesignArt 'Црвени обоени цвеќиња на гроздобер разгледница III ’wallиден часовник на фармата

DesignArt 'Црвени обоени цвеќиња на гроздобер разгледница III ’wallиден часовник на фармата

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - црвен часовник на wallидот на црвената куќа. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, ова црвено обоени цвеќиња на часовникот за гроздобер разгледница III пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој преголем часовник со кругови е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.


Карактеристики на понудата

Слични понуди