• Најдобра цена
  • Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1992 Година-Прекинувач За Вентилатор За Ладење На Моторот Акура Вигор

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1992 Година-Прекинувач За Вентилатор За Ладење На Моторот Акура Вигор

 
DEN 1023.84

Количина на стоки
Достапно

1992-1994 Acura Vigor Прекинувач За Ладење На Моторот (GS / LS)ОДГОВАРА : 1992 - 1994 Vigor GS L5 2.5 L Автоматски 4-Врата Седан1992 - 1994 Vigor LS L5 2.5 L Автоматски 4-Врата Седан1993 - 1994 Vigor Ls L5 2.5 L Рачен 4-Врата Sedannotescoolant Вентилатор Прекинувач квалитетна Радијаторсе вклопува Години : 1992 1993 1994фитс МОТОРИ : ОЕМ #С : 37773-ф2-004, 37773-Ф2-014, 37773-Пт0-004, 37773-Пто-004производ Атрибути : Конектор Пол : Женски Термин КОЛИЧИНА : 2 Термин Тип : Сечилото Термини Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.


Карактеристики на понудата

Слични понуди