• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Градинка Креативно Училиште Автобус Партија Хартија Фото Рамка Фотографија Реквизити Партија Украс

Градинка Креативно Училиште Автобус Партија Хартија Фото Рамка Фотографија Реквизити Партија Украс

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Описr. r. Оваа рамка за фотографии е неверојатна! Може да ја направи забавата попразнична и посреќна. Нашата креативна рамка за хартија за училишни автобуси е совршена за да го симнете незаборавниот момент за вашите мали момчиња и девојчиња, сите ќе ги сакаат смешните реквизити за забави.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : портокалова.р. - Материјал : Хартија.р. - Големина : околу 68х48х0, 3см/ 26, 77х18, 89х0, 11 инчи.р. - Изработена од врвен хартиен материјал, рамката за слика е квалитетна и безбедна за употреба . р. - Одлична позадина за фотографии за фотографирање и селфи фотографии за вашите деца.р. - Совршен За забава во училиште, многу е погоден за градинка . р. - рамката за фотографии за селфи може да додаде посебна услуга на вашата тематска забава!р. - Креативна шема на училишни автобуси создадете среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно. Изработена од врвен хартиен материјал, рамката за слика е квалитетна и безбедна за употреба. / Одлична позадина за фотографии за фотографирање и селфи фотографии за вашите деца. |Совршено за забава во училиште, многу е погодно за градинка. |Рамката за фотографии за селфи може да додаде посебна услуга на вашата тематска забава! |Креативна шема на училишни автобуси создадете среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди