• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пионерската Жена Печатење Ракав Сплит Вратот Врвот, Жените

Пионерската Жена Печатење Ракав Сплит Вратот Врвот, Жените

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Убави цветни отпечатоци и набраздени манжетни додаваат моментална женственост на Овој Расцепен Врат Од Пионерската Жена. Изработен во мека ткаенина од челис, овој врв за пуловер има прекрасна завеса што е задоволство за носење, со детал од лента на деколтето за завршна обработка што привлекува внимание. Спарете го со фармерки или скроени панталони за изглед од работа до викенд. Само во . Материјал : Тело : 100% Памук; Ракав : 100% Вискоза. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Деколте : Сплит V-вратот. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави со набраздени еластични манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Лесна ткаена ткаенина; лента трим на деколте. Печати Ракав Сплит Вратот Врвот Од Пионер Жена . Новата линија на Облека На Пионерската Жена ги носи саканите цветови со потпис На Ри Драмонд и удобниот стил во забавни, стилски парчиња што прават да се чувствувате сигурни во секој амбиент.


Карактеристики на понудата

Слични понуди