• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момени Делхи Пукна Област Килим

Момени Делхи Пукна Област Килим

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Делхи е извонредно рачно тафтуван и рачно врежан од мајстори занаетчии. Произведено Во Индија од 100% волна, едноставноста, елеганцијата и убавината на оваа убава колекција е навистина уникатна. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рака Тафтувана. Материјал : 100% Волна. Висина На Купот : 0,37".


Карактеристики на понудата

Слични понуди