• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Организатор на Акрилик, Организатор За Складирање Ванит Од Крилиќ

Организатор на Акрилик, Организатор За Складирање Ванит Од Крилиќ

 
DEN 327.84

Количина на стоки
Достапно

Јасно Организатор Акрилик Организаторите И Складирање Суета Козметички 24 длабоко слот организаторот Countertop Од Страна На КРИЛИК МУЛТИ-СЛОТ ОРГАНИЗИРАЊЕ ПОСЛУЖАВНИК : Стилски низок профил индивидуализира организација за вашиот козметички најважен!. ЛЕСЕН ПРЕНОСЛИВ ОРГАНИЗАЦИЈА : Организаторот има 8 индивидуални мулти-големина слот лента организаторот да се справи со вашите најважни! 9" х 5" х 3". НЕКОЛКУ НАЧИНИ ЗА ЧУВАЊЕ : Козметички Организатор За Четки лакови ножици уметнички и занаетчиски материјали ќе се чувствуваат како дома!. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Организатор изработен од најквалитетна акрилна пластика со јасен тен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди